Poznaj z nami Pickla – Nowy Sport Rakietowy w Naszym Klubie!

W sobotę 15 czerwca zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w naszym klubie, podczas którego będziemy mieli okazję poznać nowy, ekscytujący sport rakietowy – pickleball! Jest to doskonała okazja, aby spróbować czegoś nowego, zintegrować się z lokalną społecznością i cieszyć się aktywnością fizyczną.

Pickleball to dynamiczna dyscyplina sportowa, która wyrosła na gruncie tradycyjnych gier rakietowych. Jest mieszanką tenisa, ping ponga i badmintona, co sprawia, że jest zarówno atrakcyjna, jak i dostępna dla graczy w każdym wieku. Można w niego grać zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach zamkniętych, co czyni go idealnym sportem na każdą pogodę.

W naszym klubie przygotowaliśmy dla Was serię BEZPŁATNYCH warsztatów PICKLOWE ABC, które pozwolą Wam nie tylko poznać zasady i techniki gry, ale także pod okiem doświadczonych trenerów spróbować swoich sił na korcie.

Zajęcia prowadzić będą trenerzy Magda i MaciekWarszawskie Pickle !

Harmonogram:

  • 11:00-12:00 – PICKLOWE ABC dla najmłodszych (4-10 lat). Zajęcia wprowadzające, gry i zabawy, które pomogą najmłodszym rozpocząć przygodę z picklem!

  • 12:00-13:00 – PICKLOWE ABC dla dzieci (10+). Zajęcia wprowadzające, treningi w formie gier z elementami rywalizacji, które pomogą dzieciom i młodzieży zrozumieć zasady gry, poznać sprzęt i podstawowe uderzenia.

  • 13:00-14:00 – PICKLOWE ABC dla dorosłych i seniorów. Treningi dla dorosłych i seniorów, które wprowadzą uczestników w świat pickla, objaśniając zasady i techniki potrzebne do gry.

  • 14:00-15:00 – Mini turniej. Każdy będzie miał szansę przetestować swoje nowe umiejętności i wygrać atrakcyjne nagrody!

Zachęcamy do zapisów poprzez kontakt z recepcją klubu pod numerem +48 504 300 477. ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE! Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do nauki, zabawy i rywalizacji. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania!

WIĘCEJ O PICKLEBALL 

Do zobaczenia na korcie!

 

#Pickleball #PickleballPolska #PickleballClub #SportyRakietowe #AktywnaRodzina #ZdrowyRuch #SportowaSobota #RakietoweABC #ZabawaIh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *