Odkryj

tenis stołowy

z nami!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy w przeciągu 24h

lub zadzwoń teraz

Jak wygląda proces zapisu?
To proste

4 kroki

Krok 1 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 504 300 477 PON-PT 8:00-22:00, SOB-ND 8:00-19:00
lub całodobowo wypełnij formularz znajdujący się na tej stronie.

Krok 2 • ANALIZA ZGŁOSZENIA

Żadne zgłoszenie nie pozostanie bez odpowiedzi. W tym kroku Twoje zgłoszenie na podstawie zostawionych danych i informacji jest analizowane przez managera klubu.

Krok 3 • KONTAKT ZWROTNY Z TOBĄ

Skontaktuje się z Tobą trener lub manager, który będzie miał już konkretne propozycje terminowe. Zaprosi, również na pierwsze zajęcia.

Krok 4 • PIERWSZE SPOTKANIE

Pierwsze zajęcia grupowe są darmowe.
Pierwsze zajęcia indywidualne to darmowy kort do badmintona.
Po zajęciach z trenerem ustalisz co dalej.

Odkryj przyjemność gry w tenisa stołowego

Dołącz do naszego klubu i ciesz się dobrą zabawą bez względu czy dopiero zaczynasz, czy jesteś zaawansowanym graczem!​

Treningi dla dzieci i dorosłych

Oferujemy fascynujące zajęcia z tenisa stołowego w Legionowie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! Nasza szkoła tenisa stołowego to idealne miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności sportowe, nawiązywać nowe przyjaźnie i czerpać radość z aktywności fizycznej, niezależnie od wieku.

Terminy zajęć tenisa stołowego:

  • Poniedziałek:
    18:00-19:00 – dla dzieci do lat 15
    19:00-20:00 – dla młodzieży i dorosłych
  • Środa:
    18:00-19:00 – dla dzieci do lat 15
    19:00-20:00 – dla młodzieży i dorosłych

Miejsca są ograniczone, dlatego nie zwlekajcie z zapisami! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się na listę uczestników w naszej recepcji.

Dołączcie do nas, aby doświadczyć emocjonujących momentów na stołowym boisku i rozwijać swoje umiejętności w towarzystwie rówieśników!

indywidualny wynajem

Zapraszamy do indywidualnego wynajmu naszych kortów badmintonowych!

PÓłkolonie

Brak pomysłu na organizację czasu wolnego dla dzieci podczas wakacji lub ferii zimowych? Pozwól wykwalifikowanym instruktorom zająć się tym za Ciebie! Dzięki nim Twoje dzieci nie będą miały ani chwili nudy!

Zapraszamy do udziału w naszych półkoloniach dla dzieci i młodzieży, którymi kierują doświadczeni instruktorzy. Wieloletnia praktyka w pracy z dziećmi i młodzieżą gwarantuje, że Wasze pociechy nie tylko świetnie się bawią, ale również rozwijają swoje umiejętności.

Nasze półkolonie są doskonale dostosowane zarówno do dzieci, które nie miały wcześniej styczności ze sportami rakietowymi, jak i do tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności w dyscyplinach sportowych oferowanych przez nasz klub. Wybierając nasze sportowe półkolonie w Spektrum Sportu, inwestujesz w rozwój i dobrą zabawę swoich dzieci!