WYNAJEM

SPRZĘTU

fitness

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy w przeciągu 24h

SIŁOWNIA W TWOIM DOMU

Marzysz o stworzeniu prywatnej siłowni w swoim domu, ale nie chcesz inwestować w drogi sprzęt? A może potrzebujesz dodatkowego urządzenia na krótki okres, by urozmaicić swoje treningi? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy wynajem najwyższej jakości sprzętu fitness, w tym orbitreków, ergometrów oraz rowerów spiningowych.

Wynajmij ergometr

Ergometr Concept2 idealnie nadaje się do treningu indywidualnego i zajęć grupowych, oferując wszechstronność i wygodę. Zapewnia skuteczny trening cardio, który zwiększy poziom Twojej kondycji i polepszy budowę ciała.

WARIANT

CENA

DOSTAWA

1 miesiąc
200 zł
100 zł
3 miesiące
600 zł
gratis

*kaucja 500 zł

Wynajmij orbitrek

Nowoczesna maszyna eliptyczna służąca do ćwiczeń i fizjoterapii mięśnia sercowego poprzez rehabilitację kardiologiczną. Wzmacnia mięśnie pośladków, nóg i ramion.Dodatkowo, zapewnia płynny i bezpieczny trening, minimalizując obciążenie stawów.

WARIANT

CENA

DOSTAWA

1 miesiąc
300 zł
200 zł
3 miesiące
900 zł
gratis

*kaucja 500 zł

Wynajmij rower spiningowy

Rower E-Series marki Tomahawk to profesjonalny rower spiningowy, który dominuje na światowym rynku sprzętu fitness zarówno dla klubów, jak i użytkowników domowych. Idealny do zajęć indoor cycling, cechuje się wyjątkową kulturą pracy, wytrzymałością i funkcjonalnością. 

WARIANT

CENA

DOSTAWA

1 miesiąc
200 zł
100 zł
3 miesiące
600 zł
gratis

*kaucja 500 zł