MILON – TRENUJ INTELIGENTNIE

Dołącz do klubu efektywnego treningu w Legionowie!
Kup karnet, trenuj i ciesz się zdrowiem przez długie lata!

Aktywność fizyczna, zdrowie i innowacyjność od ponad 40 lat towarzyszą twórcom Milona. W kartach historii firmy znajdziesz dobrze znane przełomowe wynalazki, takie jak automatyczne systemy do rzucania piłek tenisowych, system treningu opartego o elektrostymulację mięśni EMS czy rewolucyjny system inteligentnego treningu Milon.

System Milon to zamknięte w jednym rozwiązaniu lata doświadczeń i badań wykonywanych we współpracy z Uniwersytetem Kolońskim, jednym z najstarszych w Europie i największym w Niemczech centrum badawczym. Podstawą do opracowania tego systemu były założenia stworzenia efektywnego treningu, który będzie angażował minimalną ilość czasu i priorytetowo będzie gwarantował bezpieczeństwo osobom ćwiczącym.

Milon odpowiada na wszystkie wyżej wymienione założenia, co jest finalnie potwierdzone certyfikatem medycznym dla tych urządzeń.

Dzisiaj system ten zrewolucjonizował branżę fitness i pozwolił firmie po raz kolejny wpisać się na karty przełomowych wynalazków w nowoczesnej historii.

Już 2,5 mln ludzi na całym świecie regularnie korzysta z systemu treningowego Milon, również Ty masz do niego dostęp w klubach w całej Europie.

GODZINY OTWARCIA

Strefa Milon czynna w godzinach otwarcia klubu
Poniedziałek – piątek 8:00 – 22:00
Sobota – niedziela 9:00 – 19:00
OPIEKA FIZJOTERAPEUTY
Poniedziałek – piątek 8:00 – 12:00 oraz 15:00 – 21:00

Zadzwoń i umów się na trening! |
Podczas Bezpłatnego Treningu Wprowadzające Trener
dokładnie, krok po kroku zaprezentuje Tobie wszystkie urządzenia Milon. Pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i zaprogramuje indywidualną kartę treningową Milon.
+48 531 859 656

milon@spektrumsportu.pl

Polub nas!

Zapraszamy do polubienia naszego głównego Fanpage’a na Facebooku Spektrum Sportu oraz na Instagramie @spektrumsportu, a także:

💚 Spektrum Sportu Milon – poświęconego wyłącznie nowinkom milona

💚 Spektrum Sportu Squash – poświęconego wyłącznie nowinkom squashowym

💚Spektrum Sportu Badminton – poświęconego wyłącznie nowinkom badmintonowym

💚Spektrum Sportu Tenis – poświęconego wyłącznie nowinkom tenisowym

💚Spektrum Sportu Kids – poświęconego wyłącznie nowinkom organizowanym dla dzieci

💚Spektrum Sportu Fitness – poświęconego wyłącznie nowinkom fitnessowym