Wycieczka szkolna do Spektrum Sportu

Od zawsze wiadomo, że sport to zdrowie. My wiemy, że to również sposób na życie oraz świetna alternatywa na spędzenie wolnego czasu i poprawienie sobie samopoczucia. Dlatego właśnie powstało Spektrum Sportu – wielofunkcyjny obiekt sportowy, który tworzą ludzie z pasją i co najważniejsze, którzy tą pasją do sportu zarażają innych. Klub oferuje spektrum sportowych możliwości, zaczynając od sportów rakietowych, idąc poprzez zajęcia grupowe – cross functional i różnorodne treningi fitness, indywidualne treningi na siłowni, kończąc na wielofunkcyjnej hali sportowej.

Spektrum Sportu dba o rozwój i sprawność fizyczną najmłodszych. Wiemy, że nie trzeba być dobrym, żeby zacząć, ale trzeba zacząć, żeby być dobrym. Dlatego powstał projekt „Spektrum Junior”. Wykwalifikowani trenerzy, podchodzący do każdego dziecka indywidualnie, przekazują w atrakcyjny dla młodych ludzi sposób tajniki wiedzy i techniki gry w squasha, badmintona oraz tenisa. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt dostosowany dla dzieci – odpowiedniej wielkości rakietki, piłki, okulary ochronne. Sporty rakietowe rozwijają także ich umiejętność strategicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz dyscypliny. Jednakże to nie wszystko, co oferujemy najmłodszym. Zumba, to zajęcia taneczne, na punkcie których szaleją zarówno dorośli, jak i dzieci. Są świetną zabawą, uwielbianą przez dziewczynki, a przy tym bardzo rozwijają koordynację ruchową, poczucie rytmu oraz świadomość swojego ciała. Pozostając przy tej ostatniej, z myślą o rozwoju fizycznym dzieci prowadzimy zajęcia Cross Junior oraz zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej dla dzieci. Trenerzy wyjątkowo indywidualnie patrzą na każde dziecko zapewniając mu profesjonalną opiekę.
„Nie trzeba być dobrym, by zacząć, trzeba zacząć, żeby być dobrym!” – to nasze motto, którym kierujemy się w pracy z dziećmi. Zachęcamy je do aktywności fizycznej, uczymy technik od podstaw, zapewniając przy tym zabawę i radość. Serdecznie zachęcamy wszystkich do korzystania z oferty „Spektrum Junior”!

Przykładowy plan wycieczki:

10:00-10:10 -> przywitanie i zapoznanie z obiektem

10:10-10:30 -> rozgrzewka

10:30-11:15 -> pierwszy blok zajęcia z trenerem do wyboru

(squash, badminton, tenis ziemny, tenis stołowy, fitness, taniec, crossfit junior, siatkówka, futsal)

11:15-11:45 -> przerwa na lunch

11:45-12:15 -> drugi blok zajęcia z trenerem do wyboru

(squash, badminton, tenis ziemny, tenis stołowy, fitness, taniec, crossfit junior, siatkówka, futsal)

12:15-12:45 -> stretching

12:45 -> podsumowanie i pożegnanie