Nasza oferta:

Urodziny na sportowo to idealna alternatywa dla zwykłych urodzin. Wybierając urodziny na sportowo stawiamy na aktywność, ćwiczenia ogólnorozwojowe, współpracę, zdrową rywalizacje, koordynacje oraz wspólną zabawę. Co istotne dzieci są pod opieką wykwalifikowanych trenerów dzięki czemu uczą się dobrych nawyków oraz prawidłowej techniki. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia dopasowujemy do wieku dzieci oraz do ich umiejętności. Ponadto nasz program jest różnorodny. Można wybierać spośród wielu dyscyplin sportowych takich jak: squash, badminton, tenis, siatkówka, piłka nożna, zumba oraz cross fit dla dzieci.

Gdzie nas znaleźć:

Nasze atuty:

  • wykwalifikowana kadra
  • zaplecze techniczne

Cennik i program urodzin

W programie urodzin do wyboru:
squash (4 osoby/kort), badminton (4 osoby/kort), tenis (4 osoby/kort), piłka nożna (12 osób na pół sali), siatkówka (12 osób na pół sali), zumba, cross fit.
2 h: z trenerem 800 zł (dla max 12 osób) każda dodatkowa os. kosztuje 30 zł
W cenie poczęstunek (napoje, owoce, ciastka, żelki, paluszki, cukierki itp.), trener lub animator w zależności od wyboru, sala, nagłośnienie.
Dodatkowy trener +100 zł (wymagany przy dużych grupach.)

Najczęściej zadawane pytania

Celem urodzin na sportowo jest pozytywne spożytkowanie energii dzieci, aby mogły w bezpieczny sposób się wyszaleć i poznać wiele ciekawych dyscyplin sportowych. Urodziny odbywają się na certyfikowanych kortach do squasha bądź na hali sportowej, a poczęstunek jest podawany w naszej klubowej kawiarni.

Tak dla każdego! Nie ważne czy grupa jest mieszana czy nie. Każda grupa jest inna dlatego trenerzy patrzą na każdą grupę pod kątem indywidualnym. Poprzez obserwację określają poziom zaawansowania danej grupy i prowadzą zajęcia w taki sposób żeby sprawiały jak najwięcej frajdy.

Urodziny trwają co najmniej dwie godziny z możliwością wykupienia dodatkowych godzin.

Dzieci powinny mieć przy sobie strój sportowy (strój na wf) oraz buty na zmianę (z jasną podeszwą).

Urodziny można nawet rezerwować z wyprzedzeniem mniejszym niż tydzień, wszystko zależy od dostępności powierzchni sportowych.

Zapewniamy trenera, który poprowadzi zajęcia dla Waszych dzieci, korty lub halę (ilość trenerów i kortów jest zależna od wielkości grupy), miejsce na poczęstunek (klubową kawiarnię). W cenie są także plastikowe naczynia, sztućce oraz napoje i przekąski (owoce, ciastka, żelki, paluszki, cukierki). 

Urodziny kosztują 800 zł. Koszt wszelkich dodatkowych atrakcji jest podany w cenniku lub jest do ustalenia poprzez rozmowę telefoniczną).

Tak zaliczka jest wymagana wynosi ona 300 zł (zaliczka jest bezzwrotna), natomiast reszta kwoty powinna zostać wpłacona w dniu urodzin.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą oferta urodzinową, wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy sie z Tobą!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY URODZINY