Urodziny na sportowo

Urodziny na sportowo to idealna alternatywa dla zwykłych urodzin. Wybierając urodziny na sportowo stawiamy na aktywność, ćwiczenia ogólnorozwojowe, współpracę, zdrową rywalizacje, koordynacje oraz wspólną zabawę. Co istotne dzieci są pod opieką wykwalifikowanych trenerów dzięki czemu uczą się dobrych nawyków oraz prawidłowej techniki. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia dopasowujemy do wieku dzieci oraz do ich umiejętności. Ponadto nasz program jest różnorodny. Można wybierać spośród wielu dyscyplin sportowych takich jak: squash, badminton, tenis, siatkówka, piłka nożna, zumba oraz cross fit dla dzieci.

Gdzie nas znaleźć

Spektrum Sportu
ul. Narutowicza 96, Legionowo
Telefon w sprawie urodzin: +48 694 093 441
Telefon do recepcji klubu: +48 504 300 477

Nasze atuty:

  • wykwalifikowana kadra
  • zaplecze techniczne

Cennik i program urodzin

W programie urodzin do wyboru: squash(4 osoby/kort), badminton(4 osoby/kort), tenis(4 osoby/kort), piłka nożna(12 osób na pół sali), siatkówka(12 osób na pół sali), zumba, cross fit.
2 h: z trenerem 700 zł (dla max 12 osób) każda dodatkowa os. kosztuje 30 zł
W cenie poczęstunek(napoje, owoce, ciastka, żelki, paluszki, cukierki itp.), trener lub animator w zależności od wyboru, sala, nagłośnienie.
Bez poczęstunku -50 zł
Dodatkowa godzina +150 zł
Dodatkowy trener +100 zł (wymagany przy dużych grupach.)
Dodatkowy trener(dodatkowy trener wymagany przy dużych grupach), animator, lub dyscyplina +100 zł
Tort +100 zł(można także zamówić tort w własnym zakresie)
Możliwość wynajęcia Cateringu przez nas, cena w zależności od wyborów klienta do ustalenie(można także zamówić catering w własnym zakresie)
Dodatkowe atrakcje(ceny za dodatkowe atrakcje do ustalenia w zależności od wybranej atrakcji, ilości osób oraz czasu korzystania)
quady elektryczne, mega twister, mega jenga, mega chińczyk, mega bierki, buble football, zamek do skakania, zjeżdżalnia

Najczęściej zadawane pytania

Celem urodzin na sportowo jest pozytywne spożytkowanie energii dzieci, aby mogły w bezpieczny sposób się wyszaleć i poznać wiele ciekawych dyscyplin sportowych. Urodziny odbywają się na certyfikowanych kortach do squasha bądź na hali sportowej, a poczęstunek jest podawany w naszej klubowej kawiarni.

Tak dla każdego! Nie ważne czy grupa jest mieszana czy nie. Każda grupa jest inna dlatego trenerzy patrzą na każdą grupę pod kątem indywidualnym. Poprzez obserwację określają poziom zaawansowania danej grupy i prowadzą zajęcia w taki sposób żeby sprawiały jak najwięcej frajdy.

Urodziny trwają co najmniej dwie godziny z możliwością wykupienia dodatkowych godzin.

Dzieci powinny mieć przy sobie strój sportowy(strój na wf) oraz buty na zmianę(z jasną podeszwą)

Urodziny można nawet rezerwować z wyprzedzeniem mniejszym niż tydzień, wszystko zależy od wybranego terminu.

Zapewniamy trenerów albo animatora, korty lub halę(ilość trenerów i kortów jest zależna od wielkości grupy), miejsce na poczęstunek(klubową kawiarnię). W cenie są także plastikowe naczynia, sztućce oraz napoje i przekąski(owoce, ciastka, żelki, paluszki, cukierki, fontanna czekoladowa). Tort jest zamawiany przez nas albo we własnym zakresie klienta w zależności od decyzji klienta.

Urodziny kosztują 700 zł. Koszt wszelkich dodatkowych atrakcji jest podany w cenniku lub jest do ustalenia poprzez rozmowę telefoniczną).

Tak zaliczka jest wymagana wynosi ona 100 zł(zaliczka jest bezzwrotna), natomiast reszta kwoty powinna zostać wpłacona w dniu urodzin(Płatność wyłącznie gotówką).

Spektrum sportu znajduje się w Legionowie na ul. Narutowicza 96. Jadąc od strony osiedla piaski trzeba przejechać przez przejazd kolejowy przy stacji Legionowo Piaski i za przejazdem jechać prost aż do sklepu spożywczego(NINA) i tuż za nim skręcić w prawo. Jadąc od strony stacji Legionowo Przystanek należy się kierować w stronę cmentarza i jechać wzdłuż jego murów, kiedy jesteśmy już za cmentarzem należ jechać prosto i skręcić przed sklepem spożywczym(NINA).