Zapraszamy na

fitness

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy w przeciągu 24h

lub zadzwoń teraz

ZAJĘCIA fitness

Indoor cycling

Zajęcia polegające na dynamicznej jeździe na specjalnym rowerze Tomahawk. Grupa pedałuje na rowerach stacjonarnych w pozycjach siedzących i stojących w zróżnicowanym tempie i z różnym obciążeniem. Trening łączy w sobie podstawowe ruchy wykonywane przez kolarzy ze świadomym oddychaniem i treningiem układu krążenia. Każda lekcja kończy się chwilą relaksu i rozciąganiem.

sexy latino

Sexy Latino to prosta choreografia w rytmach latynoskich ze szczyptą sexy. To wysoka dawka kobiecości, zastrzyk pewności siebie, a skutkiem ubocznym są spalone kalorie i wąska talia. Twoje ciało będzie bardziej elastyczne, a ruchy pełne gracji. Gwarancja dawki pozytywnych endorfin, które zapewniają świetne samopoczucie i uśmiech na Twojej twarzy.

forma na start

Forma na start to sposób na nabranie kondycji i wytrzymałości dla osób chcących rozpocząć lub wrócić do aktywności fizycznej, zadbać o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz zadbać o sylwetkę. W tych treningach jesteśmy nastawieni na wzmocnienie ciała, poprawę funkcjonowania układu krążenia, pozbycie się zbędnych kilogramów i ujędrnianie ciała. 

tbc

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka, również z wykorzystaniem stepu. Połączenie pracy mięśni ramion i nóg oraz zastosowanie dużej ilości powtórzeń sprzyja wyższej intensywności zajęć.

interwal tabata

Tabata, to intensywny trening interwałowy którego celem jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie – zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mają zadanie angażować jak najwięcej grup mięśniowych. Tabata świetnie wpływa na szybką redukcję tkanki tłuszczowej i efektywnie wpływa na poprawę sylwetki.

trening metaboliczny

Trening polegający na krótkich intensywnych sesjach treningowych podczas których spalamy spore ilości kalorii oraz podkręcamy maksymalnie metabolizm co skutkuje spalaniem tłuszczu podczas samego treningu jak i również po jego zakończeniu. Ćwiczenia są wykonywane w szybkim tempie z krótką przerwa umożliwiająca jedynie zmianę pozycji i przygotowanie się do następnych ćwiczeń. Trening metaboliczny jest wskazany dla osób średniozaawansowanych, o dość dobrej kondycji fizycznej. 

fat killer

Fat Killer to rodzaj treningu wzmacniającego nastawiony na redukcje tkanki tłuszczowej, kształtowanie sylwetki i zwiększenie wydolności organizmu. Dzięki ćwiczeniom wyraźne efekty zauważysz w szybkim czasie. Program treningowy polega na przeplatającymi cardio ze wzmacnianiem, prowadzi do spalania tłuszczu z brzucha, ud i innych newralgicznych partii ciała, ale jednocześnie rzeźbi figurę.

sztangi

Ćwiczenia oparte na sile i wytrzymałości. Celem zajęć jest spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ogólna poprawa kondycji. Szczególny nacisk kładziony jest na uda pośladki i barki. Fitness ze sztangami przeznaczony jest dla każdej zdrowej osoby, bez względu na poziom zaawansowania.

brzuch & pośladki

Zajęcia dynamiczne, wzmacniające. Po rozgrzewce przygotowującej organizm do ćwiczeń docelowych następuje część główna tj. elementy cardio i ćwiczenia wzmacniające obszar mięśni brzucha, obręczy biodrowej i kończyn dolnych. Całość zwieńczona jest krótkim stretchingiem.

pilates & bodyart

Na zajęciach skupiamy się na prawidłowej pracy podstawowych grup mięśniowych, odtwarzania prawidłowych wzorców ruchowych i odpowiedniego wzmacniania mięśni. Są to ćwiczenia łączące w sobie wiele elementów z różnych dziedzin, m.in. ze świata jogi, fitnessu, tańca oraz fizjoterapii. Nasze ciało staje się smuklejsze, wraca prawidłowa postawa. Zmniejszają się dolegliwości bólowe kręgosłupa, zwłaszcza w jego dolnym odcinku.

zumba

Inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka tworzą niepowtarzalną atmosferę na zajęciach. Rytmy takie jak marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porywają do zabawy.

stretching

Ćwiczenia rozciągające wszystkie partie mięśniowe, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Poprzez rozciąganie zwiększamy elastyczność mięśni, a tym samym zwiększamy komfort naszego życia oraz przygotowujemy ciało do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Spokojna, klimatyczna muzyka wprowadza nas w stan odprężenia i wyciszenia. Zajęcia polecane dla wszystkich.

zdrowy kręgosłup

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej oraz wielu technik terapeutycznych. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

joga vinyasa

Płynne przejścia połączone z oddechem tworzą przestrzeń dla relaksu umysłu podczas gdy ciało rośnie w siłę. Asany nie opierają się na żadnych dogmatach religijnych, są różnorodne w zależności od pomysłu nauczyciela Zrównoważony wysiłek i poprawa koncentracji. Wzmocnienie układu immunologicznego i przypływ pozytywnej energii.

joga vinyasa flow

Łagodniesza forma jogi. Podczas ruchu i wykonywania asan bardzo istotne jest skupienie na wnętrzu i podążanie za wskazówkami płynącymi z ciała. Powolny, spokojny ruch powoduje uwolnienie napięć z ciała, a dzięki temu także rozluźnienie i zwiększenie elastyczności.

Agnieszka
Grzesik

strona personalna >

Trener

Wioletta
Tryk

strona personalna >

Trener

Ewa
Tymosiewicz–Dymek

strona personalna >

Trener

Małgorzata
Moniewska

strona personalna >

Trener

Krzysztof
Wojewódźki

strona personalna >

Trener

Agnieszka
Kociszewska

strona personalna >

Trener

Marlena
Pluta

strona personalna >

Trener

Katarzyna
Pińska

strona personalna >

Trener

Monika
Gąsiorek

strona personalna >

Trener