sekcja squasha

dla dzieci

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy w przeciągu 24h

lub zadzwoń teraz

dlaczego warto?

Gra w squash angażuje całe ciało, rozwijając siłę mięśniową, wytrzymałość i koordynację ruchową. Regularna aktywność fizyczna wspomaga zdrowy rozwój układu kostno-mięśniowego, co jest szczególnie istotne w okresie dziecięcym.

Ale to nie tylko kwestia fizycznego rozwoju. Squash to również szansa na rozwijanie umiejętności społecznych. Dzieci uczą się współpracy, zrozumienia dla partnera gry oraz zdobywają umiejętność radzenia sobie z sukcesami i porażkami.

Warto podkreślić, że aktywność fizyczna, tak jak gra w squash, ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne. Endorfiny wydzielane podczas treningów pomagają w redukcji stresu, poprawiają samopoczucie i wzmacniają ogólną odporność psychiczną dzieci.

Squash to również doskonały sposób na rozwijanie szybkości i sprawności umysłowej. Wymaga błyskawicznych reakcji, planowania ruchów i strategii gry, co wpływa pozytywnie na sprawność umysłową dzieci.

z nami squash staje się pasją!

Squash dla dzieci

Zapraszamy na treningi grupowe dla dzieci, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Gra w squasha jest dostępna już od 4 roku życia, oczywiście z uwzględnieniem rozwoju koordynacji dziecka. To nie jest dyscyplina wyłącznie dla dorosłych. W trakcie naszych zajęć dzieci będą rozwijać swoją zdolność do koordynacji ruchowej, zdobywać wiedzę o zasadach gry, a następnie doskonalić swoją technikę w squasha.

Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku odkryć fascynujący świat squasha, rozwijając zarówno ciało, jak i umiejętności sportowe!

Grupy początkujące:

Według zapotrzebowania.

Grupa grająca:

Wtorek  17.00-18.00
Wtorek  18.00-19.00
Czwartek  17.00-18.00
Czwartek  18.00-19.00

Nabór w systemie ciągłym przez cały rok.

Zajęcia prowadzone będą w grupach wiekowych:

5-8 lat – rozwój koordynacji ruchowej, gry i zabawy zawierające elementy wprowadzające do gry w squasha;

9-11 lat – podstawy technik uderzeń i poruszania się po korcie poprzez gry i zabawy;

12-15 lat  – technika i zasady gry w squasha, wzmacnianie i poprawa kondycji fizycznej;

16-18 lat – technika gry, strategie, wzmacnianie i poprawa kondycji fizycznej.

Karnet miesięczny raz w tygodniu – 200 zł
Karnet miesięczny dwa razy w tygodniu – 400 zł

UWAGA! Na zajęciach dla dzieci obowiązują OKULARY OCHRONNE do gry! Wg. przepisów Polskiego Związku Squasha, każdy junior, przed ukończeniem 19 roku życia, zobowiązany jest do treningu w okularach ochronnych!

Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego treningu zapoznawczego (tzw. trening próbny) – umożliwiamy wtedy sprawdzenie, czy dana dyscyplina się dziecku spodoba. Na Zajęciach próbnych wypożyczenie okularów ochronnych jest bezpłatne. Na kolejne zajęcia okulary ochronne wypożyczane będą w kwocie 10zł/h.

Dodatkowe terminy dostępne w miarę zapotrzebowania lub dla grup zorganizowanych! 

PÓłkolonie

Brak pomysłu na organizację czasu wolnego dla dzieci podczas wakacji lub ferii zimowych? Pozwól wykwalifikowanym instruktorom zająć się tym za Ciebie! Dzięki nim Twoje dzieci nie będą miały ani chwili nudy!

Zapraszamy do udziału w naszych półkoloniach dla dzieci i młodzieży, którymi kierują doświadczeni instruktorzy. Wieloletnia praktyka w pracy z dziećmi i młodzieżą gwarantuje, że Wasze pociechy nie tylko świetnie się bawią, ale również rozwijają swoje umiejętności.

Nasze półkolonie są doskonale dostosowane zarówno do dzieci, które nie miały wcześniej styczności ze sportami rakietowymi, jak i do tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności w dyscyplinach sportowych oferowanych przez nasz klub. Wybierając nasze sportowe półkolonie w Spektrum Sportu, inwestujesz w rozwój i dobrą zabawę swoich dzieci!

NasI trenerzy

Michał
Szostek

strona personalna >

Trener

Agnieszka
Honkisz

strona personalna >

Trener

Tarek
Awad

strona personalna >

Trener