AGNIESZKA GRZESIK -  jest pasjonatką sportu i aktywnego stylu życia. Trener Personalny, dyplomowana instruktorka fitnessu i kulturystyki Polskiej Akademii Sportu. Ukończyła szkolenia m.in. z zakresu zdrowego kręgosłupa, stretchingu. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Umiejętnie wspiera i motywuje do dalszych ćwiczeń w miłej i przyjaznej atmosferze.
tel. kom 502 401 949

MARCIN KIELISZEK - Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, Trener II kl sportowej Kulturystyki, Trener CrossTraining, Elite Performance Institute – NSCS Phase 1. Marcin, oprócz CrossTrainingu, prowadzi zajęcia squash'owe oraz treningi personalne. Zajmuje się również przygotowaniem motorycznym zawodników squash'a na każdym etapie zaawansowania. Potrafi łączyć profesjonalizm w prowadzeniu treningów z mega pogodnym nastawieniem do ludzi 🙂 Ze sportem związany od najmłodszych lat. Jego największą pasją, poza sportami siłowymi, jest snowboard i windsurfing. Głodny wiedzy, wciąż rozwija swój warsztat trenerski, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

PAULINA KRZYWICKA - Multimedalistka Mistrzostw Polski oraz była zawodniczka PSA (Professional Squash Asosiacion). Trener European Squash Federation Lvl 1. W Squasha Gra od 16 lat, swoje doświadczenie zdobywała od najlepszych trenerów w Polsce i za granicą. Była reprezentantka Kadry Narodowej Juniorów oraz Seniorów. Aktualnie trenerka Sekcji Squasha Junior w Spektrum Sportu Legionowo. Paulina poza kortem jest trenerem personalnym, studentką Wychowania Fizycznego oraz Technikiem masażystą. Profesjonalna opieka podczas zajęć, a na korcie pełna energii i pasji, którą przekazuje innym.
tel. kom.  786 111 033