Przedstawiamy Wam nowe zajęcia w Spektrum Sportu!

? Aero Box – Trening ukierunkowany jest na polepszenie ogólnej sprawności fizycznej poprzez wzmocnienie poszczególnych cech motorycznych (siły, szybkości, wytrzymałości, gibkości i koordynacji ruchowej) oraz utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki technikom bokserskim i inspiracjom z innych sztuk walki ćwiczenia przyjmują użyteczną formę przygotowania fizycznego. Dodatkowo duży nacisk kładziony jest na relaks i rozciąganie.

Poniedziałek 19:15

Czwartek 20:00

? Brzuch i pośladki – Zajęcia dynamiczne, wzmacniające. Po rozgrzewce przygotowującej organizm do ćwiczeń docelowych następuje część główna tj. elementy cardio i ćwiczenia wzmacniające obszar mięśni brzucha, obręczy biodrowej i kończyn dolnych. Całość zwieńczona jest krótkim stretchingiem.

Poniedziałek 20:20

Wtorek 19:00

Środa 9:00

? FitYoga to rodzaj terapii dla ciała oraz ducha. Odpowiednio dobrane ćwiczenia zwiększają elastyczność i zakres ruchów (mobilność) ciała, dzięki czemu zapobiegają kontuzjom. Ponadto regularne treningi kształtują zgrabną sylwetkę, rozwijają gibkość, siłę i wytrzymałość, a ponadto relaksują. Zajęcia uwalniają od napięć, dają lepszy przepływ energii oraz poprawiają ogólną kondycję fizyczną.

Środa 18:00

Niedziela 10:00

? Slavica dance – Folkowe cardio to trening stworzony dla każdego, bez względu na wiek i płeć. To pierwszy tego typu trening na świecie! Fitnessowe kroki w połączeniu z krokami polskich ( ale nie tylko) tańców ludowych to zastrzyk pozytywnej energii i rewelacyjny sposób na redukcję stresu i wyzwolenie pozytywnych emocji.  

Niedziela 18:00

?TBC/Sztangi – Ćwiczenia oparte na sile i wytrzymałości. Celem zajęć jest spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ogólna poprawa kondycji. Szczególny nacisk kładziony jest na uda pośladki i barki. Fitness ze sztangami przeznaczony jest dla każdej zdrowej osoby, bez względu na poziom zaawansowania.

Środa 20:20

Zapraszamy!