13.01.2019 II miejsce singiel WTK-5 Skrzatek w klubie GKS Łęczna

Iga Piotrowska kolejny raz zameldowała się w finale turnieju PZT rangi WTK-5 w klubie GKS Górnik Łęczna. Dzięki wygranej przesunie się wyżej w rankingu z pozycji 79! Tym wynikiem potwierdza swoją wysoką formę bo to już czwarty raz z rzędu jest w finale Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatek! Poprzednio w singlu oraz w deblu z Zuzią Zembrzuską (KT Warszawianka) walczyła na kortach warszawskiej Spójni.
Wow!
Iga trenuje pod okiem Adam Choroś w grupie PRO.
https://spektrumsportu.pl/tenisowe-sukcesy-igi-piotrows…/
Serdecznie gratulujemy Idze jak również rodzicom!

Iga piotrowska spektrum sportu

06.01.2019 r  2 miejsce singiel, 2 miejsce debel , WTK-5 Skrzatek Spójnia Dolna – Warszawa

Iga Piotrowska po raz trzeci z rzędu w finale Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatek!
Tym razem dziewczynki walczyły na kortach warszawskiej Spójni. Iga dzięki zdobyczom punktowym w kilku ostatnich turniejach została rozstawiona z nr 3. W 1/8 finału dostała wolny los, a w ćwierćfinale ograła 6/3 6/4 Julię Krakowiak ( Legia Warszawa). W 1/2 finału po bardzo zaciętym meczu Iga wygrała 1/6 6/3 10/3 z turniejową dwójką Zuzią Zembrzuską ( KT Warszawianka). W finale lepsza okazała się jednak rozstawiona z nr 1 Natalia Chylińska ( KT Avia Świdnik), która wygrała mecz w dwóch setach. To co się nie udało w singlu, udało się za to w grze podwójnej. Iga grając w parze z Zuzią Zembrzuską wygrała w finale z Kornelią Krześniak i Matyldą Kusio ( obie AG Tenis Chorzowska Radom). Mecz był bardzo zacięty, a o zwycięstwie zadecydował super tiebreak. Iga i Zuzia wygrały ostatecznie 6/0 3/6 11/9. Iga piotrowska spektrum sportu turniej wtk

 26.11.2018

Kolejny bardzo dobry występ naszych zawodniczek! Podopieczne trenera Adam Choroś Karolina Krawczak i Iga Piotrowska zdobyły 3 miejsce w deblu na turnieju rangi WTK5 kategorii Skrzatów w Klubie AG Tenis w Radomiu! Serdecznie gratulujemy! ? ? ?

iga piotrowska karolina krawczak spektrum sportu

04.10.2018 Iga Piotrowska, Karolina Krawczak zajęły 3 miejsce ex aequo w turnieju PZT rangi WTK kat. Skrzat w klubie “Rakietą” w Ząbkach.

Iga Piotrowska Karolina Krawczak Adam Choroś Spektrum Sportu

No no no! Cóż za piękny tenisowy weekend za nami dla Spektrum Sportu. Po za weteranką turniejową – Igą Piotrowską swój debiut miały dwie kolejne zawodniczki z naszego programu Grupy PRO tj. Dominika Zawada i Karolina Krawczak! Podopieczne trenera Adama Chorosia przywiozły 2 puchary i cenne doświadczenie z turnieju PZT rangi WTK kat. Skrzat. Turniej był bardzo mocno obsadzony więc tym bardziej należą się brawa nie tylko dla Igi i Karoliny, które wywalczyły 3 miejsce ex aequo ale i dla Dominiki, ponieważ wszystkie dziewczyny dostaną punkty do ogólnopolskiego rankingu PZT!

18.10.2018 Iga Piotrowska w świetnym stylu wygrała kolejny ogólnopolski turniej Tenis10! Tym razem nasza zawodniczka dosłownie rozgromiła swoje przeciwniczki na terenie klubu tenisowego w Kozerkach. Iga w Spektrum Sportu gra w ramach projektu Grupy PRO prowadzonej przez trenera Adama Chorosia. Serdecznie gratulujemy!

06.10.2018r. Ogólnopolski turniej Tenis10 na kortach klubu tenisowego Tenes

Zawodniczka naszego klubu, podopieczna trenera Adama Chorosia kolejny raz z tytułem! Tym razem wygrała Ogólnopolski turniej Tenis 10′ na kortach klubu tenisowego Tenes. Gratulujemy!

Iga Piotrowska Spektrum Sportu Tenis 10 Jawczyce

 

Kolejny triumf Igi Piotrowskiej! W sobotę 9.09.2018 w klubie tenisowym Matchpoint Iga wygrała kolejny turniej Tenis 10′ Kategorii Zielonej! Gratulujemy!

 

Nasza reprezentantka tenisowa Iga Piotrowska (lat 10) wraz z Zuzią  Zembrzuską ( KT Break Warszawa) osiągnęła swój życiowy sukces dostając się do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Krasnali w Piotrkowie Trybunalskim w deblu.

Serdecznie gratulujemy! Teraz przed Igą nowy sezon i mnóstwo pracy z trenerem Adamem Chorosiem!

Iga Piotrowska Spektrum Sportu tenis mistrzostwa Polski 1