TURNIEJ SINGLOWY DLA PAŃ 11.02.2018 - PLAKAT

Wszelkie aktualności dotyczące tego wydarzenia będą pojawiały się tutaj! (losowanie, harmonogram meczów, wyniki, ew. zmiany w regulaminie itp.)

Serdecznie zapraszamy wszystkich tenisistów do udziału w naszym turnieju tenisowym w kategorii: „Women Singiel Open” – do gry dopuszczone zostają wszystkie kobiety grające amatorsko w tenisa (w turnieju nie biorą udziału osoby które kiedykolwiek posiadały, bądź posiadają licencję zawodniczą bądź instruktorską/trenerską PZT).

Formuła turnieju: 4 grupy po 4 zawodniczki , do drabinki głównej wychodzą po 2 osoby z każdej grupy. Następnie rozegrane zostają ćwierćfinały, półfinały, finał i gra o 3 miejsce. Gry zostaną rozegrane w 2 sesjach: porannej od 9:00 i popołudniowej ok. 13:00. Losowanie do grup zostanie przeprowadzone na jeden dzień przed turniejem.

——> LOSOWANIE, WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO <——-

Zasady gry: Każdy mecz rozgrywany jest od stanu 0:0 do 6 gemów bez przewag. Osoba returnująca określa kierunek serwisu osoby serwującej i rozgrywana jest piłka śmierci (piłka decydująca). Przy stanie 5:5 rozgrywany jest tie break do 7 punktów z przewagami.

GRUPA A (9:00) :

GRUPA B (9:00) :

GRUPA C: (12:00) :

GRUPA D: (12:00) :

GORĄCA PROŚBA ORGANIZATORA O ZAPISY U RECEPCJI pond numerem tel. 504-300-477 z POWODU URLOPU OPIEKUNA TURNIEJU do 29 stycznia.

 

Do wygrania są tenisowe upominki oraz puchary dla zwycięzców!

Na naszych śmiałków czekają zestawy startowe, poczęstunek oraz super atmosfera! Do zobaczenia na kortach!

Wszelkie pytania i ZAPISY proszę kierować do opiekuna turnieju:

Recepcja klubu Spektrum Sportu 504-300-477 ; biuro@spektrumsportu.pl

Piotr Rozmus tel. 796 842 396 ; piotr.rozmus@spektrumsportu.pl