->>> Losowanie, podział na grupy, podgląd wyników na żywo <<<-
Plan Gier:
Rozlosowane zostały 4 grupy:4×4 zawodników. Łącznie 16 zawodników.
Godziny rozpoczęcia gier w poszczególnych grupach:
Grupa A – 9:00 (Artur Zawada, Jutrzenka Rafał, Krzysztof Kałuża, Borys Borzęcki)
Grupa B – 9:00 (Franek Kłos, Augustyn Budek, Mirosław Gastol, Krzysztof Matejko)
Grupa C – 12:30 (Grzegorz Gastol, Piotrowski Jakub, Mirosław Berdowski, Jacek Kłos)
Grupa D – 12:30 (Sławomir Chmielewski, Małgorzata Paczoska, Dariusz Kowalczyk, Mariusz Krawczyk)
Zasady gry:
Wszyscy zawodnicy grają takimi samymi piłkami tj. Wilson US Open, lub Unlimited Red Code które dostarcza organizator turnieju.
Zawodnicy grają do 6 wygranych gemów bez przewag. Jeżeli jest 40:40 osoba returnująca wybiera z której strony serwuje przeciwnik i rozgrywana jest piłka śmierci (piłka decydująca).
Przy stanie 7:7 rozgrywamy tie break do 7 na przewagi.
Do drabinki głównej wychodzą po 2 osoby z każdej grupy.
Prosimy o punktualne przybycie na swoje gry.
NAGRODY W TURNIEJU
Serdecznie zapraszamy wszystkich tenisistów do udziału w naszym turnieju tenisowym w kategorii: Singiel Open – czyli wystartować mogą kobiety jak i mężczyźni grający amatorsko w tenisa
(w turnieju nie biorą udziału osoby które kiedykolwiek posiadały, bądź posiadają licencję zawodniczą bądź instruktorską/trenerską PZT).
Pełen regulamin i formuła turnieju zostaną ogłoszone tuż po Nowym Roku.
Losowanie do grup zostanie przeprowadzone na jedne dzień przed turniejem.
Do wygrania są tenisowe upominki od marki Wilson oraz puchary dla zwycięzców!
Na naszych śmiałków czekają zestawy startowe, poczęstunek oraz super atmosfera! Do zobaczenia na kortach!
Wszelkie pytania i ZAPISY proszę kierować do opiekuna turnieju: Piotr Rozmus tel. 796 842 396 ; piotr.rozmus@spektrumsportu.pl