NOWA TOWARZYSKA LIGA SQUASH czyli COURT CLIMBER w Spektrum Sportu

Zapraszamy wszystkich wielbicieli i wielbicielki squasha do wspólnej zabawy i rywalizacji! Spróbuj rywalizacji squashowej w zupełnie nowym wydaniu!

COURT CLIMBER – zasady gry:

Spotykamy się w niedzielę o godzinie 11.00 w grupie do 12 osób. Na każdym korcie grają 2 osoby. Zawodników przydzielamy do kortów w sposób losowy. Zawodnicy przez 5 minut grają wymiany na punkty, po tym czasie przerywamy grę. W czasie 90 sekundowej przerwy każdy z zawodników zgłasza prowadzącemu ile punktów zdobył a ile stracił podczas gry. Następnie zawodnicy którzy wygrali swój 5 minutowy pojedynek (zdobyli więcej punktów) idą o 1 kort do góry, przegrywający idą o 1 kort w dół. Następnie powtarzamy schemat 8 razy w ciągu godziny.

Rozgrywamy 8 kolejek. Zdobyte punkty sumują się. Na najlepszych zawodników ligi czekają atrakcyjne nagrody a na wszystkich uczestników ligi czeka dużo zabawy, gry i sportowej rywalizacji!

Formuła gry daje każdemu zawodnikowi szansę zagrania z wieloma przeciwnikami na różnym poziomie zaawansowania i zdobycia doświadczenia w rywalizacji. To szansa na duży wysiłek fizyczny w przyjaznej atmosferze, gra umożliwia nawiązanie nowych kontaktów i poprawę swoich umiejętności gry na punkty. Grę nadzoruje doświadczony trener, który jest jednocześnie osobą kontaktową w sprawie zapisów – niezawodna Ewa Polak!

Opłata:

40zł za godzinę gry*
*-15zł z kartą Mutisport

Zapisy i więcej informacji:

E-mail: e.polak@spektrumsportu.pl

Telefonicznie: 737 162 468 (zachęcamy do kontaktu telefonicznego!)

REGULAMIN LIGI COURT CLIMBER SPEKTRUM SPORTU

Zasady, opłaty, rezygnacje i nieobecności