Ferie Zimowe 2022 w Spektrum Sportu! ?

Nie masz pomysłu na to, jak zaplanować dzieciom czas wolny od szkoły w przerwie świątecznej lub w ferie zimowe? Wykwalifikowani instruktorzy zrobią to za Ciebie. Sprawią, że Twoje pociechy nie będą się nudzić, nawet przez chwilę!

Półkolonie w Spektrum Sportu to przede wszystkim ruch i doskonała zabawa!

Co będziemy robić?

Codziennie od poniedziałku do piątku odbywać się będą sesje treningowe ze sportów rakietowych: squash, tenis, badminton, tenis stołowy, zajęcia ogólnorozwojowe, gimnastyka, gry i zabawy integracyjne oraz dodatkowe atrakcje! W zależności od sytuacji jaka będzie panować w związku z COVID-19 mamy do wyboru: łyżwy / basen / wizytę Masterchefa / laser war / studio VR /quady / kino / zajęcia z akrobatyki.
Na zakończenie każdych półkolonii odbędzie się turniej z nagrodami.

Informacja o dodatkowych atrakcjach będzie ustalana na bieżąco.

Dla kogo?

Zapraszamy na półkolonie dzieci i młodzież. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą! Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić!
Nasze półkolonie są idealnie dopasowane do dzieci, które nigdy nie miały styczności ze sportami rakietowymi oraz dla tych, którzy chcą podnieść umiejętności z oferowanych przez nasz klub dyscyplin sportowych.Najlepsze półkolonie to sportowe półkolonie w Spektrum Sportu?

Środki ostrożności! 

Podczas zajęć stosujemy niezbędne zasady higieny oraz zalecenia sanitarne m.in. dotyczące dezynfekcji sprzętu. W naszym klubie posiadamy duże przestronne szatnie, zapewniana jest ciągła wymiana powietrza, korty do sportów rakietowych posiadają dużą powierzchnię ( squash 60m2, badminton 80m2, tenis ok 260m2).

Przykładowy plan dnia:

*wizyta Masterchefa / basen / laser war / kino / elementy
survivalu / łyżwy/ zajęcia z akrobatyki / quady

Terminy: 
31.01 – 04.02.2022;
07.02.2022 – 11.02.2022.
Półkolonie odbywają się w godzinach 8.00-17.00.              

Cena:

750 zł (10% dla rodzeństwa oraz z kartą dużej rodziny!)

W cenie również obiad dwudaniowy, owoce i nie ograniczona ilość wody ?

Prosimy o wpłacanie pieniędzy za półkolonie na nr konta 37892310210104296020010001

Fastos Sp.z o.o.
ul. Orłów Piastowskich 60a
02-496 Warszawa

Zapisy na recepcji 504 300 477
Zapisz swoje dziecko już dziś!

Polub nas!

Zapraszamy do polubienia naszego głównego Fanpage’a na Facebooku Spektrum Sportu oraz na Instagramie @spektrumsportu, a także:

? Spektrum Sportu Squash – poświęconego wyłącznie nowinkom squashowym

?Spektrum Sportu Badminton – poświęconego wyłącznie nowinkom badmintonowym

?Spektrum Sportu Tenis – poświęconego wyłącznie nowinkom tenisowym

? Spektrum Sportu Milon – poświęconego wyłącznie Strefie Milon

?Spektrum Sportu Kids – poświęconego wyłącznie nowinkom organizowanym dla dzieci

?Spektrum Sportu Fitness – poświęconego wyłącznie nowinkom fitnessowym