W związku z dużym zainteresowanie zajęciami zorganizowaliśmy nowe terminy zajęć!

Zajęcia odbywają się:
dzieci w wieku 4 – 6 lat : środy o 18:00 oraz soboty o 11:00
dzieci w wieku 7 – 11 lat: poniedziałki o 18:00, środy o 19:00 oraz soboty o 12:00
grupa średniozaawansowana: poniedziałki 19:05, środy o 17:00

Treningi prowadzi Marcin Kruszewski, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, posiadający doświadczenie w prowadzeniu zajęć z akrobatyki z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.  Marcin bez sportu nie potrafi żyć, a w wolnym czasie trenuje także street workout!

Zajęcia dla dzieci starszych

Zajęcia dla dzieci starszych są nastawione głównie na kształtowanie konkretnych cech motorycznych (gibkość, wytrzymałość, koordynacja ruchowa itd.) niezbędnych do wykonania elementów występujących w akrobatyce. W treningach dla tej grupy wiekowej gry i zabawy występują rzadziej i są stopniowo zastępowane większą ilością ćwiczeń tak aby wdrażać podopiecznych w proces treningowy i uczyć ich bardziej zaawansowanych ewolucji. Zajęcia w tej grupie wiekowej trwają 55 minut (środa godz. 19 i sobota godz. 12) a ich koszt miesięczny wynosi 120 zł gdy dziecko uczęszcza raz w tygodniu i 180 zł gdy dziecko uczęszcza dwa razy w tygodniu.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym 4-6 lat

Treningi są dostosowane do wieku oraz możliwości ćwiczących. Dla dzieci w wieku przedszkolnym zajęcia są prowadzone w formie zabawowej i będą trwały 40 minut (środa godz. 18 i sobota godz. 11). Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł miesięcznie jeżeli dziecko uczęszcza na zajęcia raz w tygodniu i 150 zł miesięcznie gdy dziecko uczęszcza na zajęcia dwa razy w tygodniu. Ćwiczenia dla tej grupy wiekowej opierają się na łączeniu gier i zabaw ruchowych z nauką podstawowych elementów występujących w akrobatyce takich jak przewrót w przód i w tył, mostek gimnastyczny, stanie na rękach.

Polub nas!

Zapraszamy do polubienia naszego głównego Fanpage’a na Facebooku Spektrum Sportu oraz na Instagramie @spektrumsportu, a także:

? Spektrum Sportu Squash – poświęconego wyłącznie nowinkom squashowym

?Spektrum Sportu Badminton – poświęconego wyłącznie nowinkom badmintonowym

?Spektrum Sportu Tenis – poświęconego wyłącznie nowinkom tenisowym

?Spektrum Sportu Kids – poświęconego wyłącznie nowinkom organizowanym dla dzieci

?Spektrum Sportu Fitness – poświęconego wyłącznie nowinkom fitnessowym