Nasi Juniorzy z takim wielkim zapałem trenowali przez cały rok, że w minioną niedzielę, podczas turniej mikołajkowy, odwiedził ich Święty Mikołaj.

6.12.2020 odbył się turniej Juniorów z sekcji squasha, badmintona oraz tenisa. Wszyscy zawodnicy z wielkim zapałem oraz zaciętością walczyli o miejsca na podium.  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, na jakim wysokim poziomie odbyły się wszystkie rozgrywki na naszych kortach.  Podczas turnieju można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikiem – elfem na tle świątecznej dekoracji.  Był także słodki poczęstunek oraz straganik, na którym można było zakupić  piękne, ręcznie ozdabiane ceramiczne kubki oraz talerzyki.
Po wszystkich rozgrywkach nastąpiła oficjalna dekoracja – zostały wręczone medale, a także upominki dla każdego uczestnika turniej mikołajkowy.

Bardzo dziękujemy pomocnikom Świętego Mikołaja za wsparcie ?
erakiety.com, Yonex za sportowe nagrody oraz Delikatesy IKA za przygotowanie słodkich nagród dla naszych wszystkich, dzielnych zawodników. Bez Was nasz turniej mikołajkowy by się nie odbył!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz turniej mikołajkowy i do zobaczenia na naszych kortach!
A jeśli Twoje dziecko nie jest zapisane jeszcze do naszej żadnej sekcji, zapraszamy na próbne zajęcia pokazowe. Nabór trwa cały rok!
Więcej informacji na naszej recepcji 504 300 477
Zapraszamy także do śledzenia naszego Facebooka:
Spektrum Sportu oraz Spektrum Sportu Kids