Od grudnia ruszają zajęcia z siatkówki legionowo z trenerem!

Pierwsze zajęcia już 7.12 

 
Zajęcia z siatkówki legionowo będzie prowadzić niezawodny trener Janusz Patriak, absolwent AWF we Wrocławiu. Z siatkówką związany od 1990 roku. Pierwszym klubem, którego został trenerem była Sparta Złotów. W 1996 roku prowadzony przez niego zespół awansował do II ligii, mając w składzie same wychowanki. W 1998 roku drużyna pod jego wodzą awansowała do I ligii, gdzie grała przez sześć sezonów.W 2001 roku pracował jako II trener z Jerzym Matlakiem w pierwszo ligowej Nafcie Piła. Zdobył razem z nim mistrzostwo kraju, Puchar Polski oraz dotarł do 1/4 finału Ligi Mistrzyń.

Od kilku lat związany z zespołem I ligi 
Legionovią Legionowo, w którym, z dużymi sukcesami, wraz z żoną prowadzi zespoły młodzieżowe. Dwukrotnie pełnił funkcję I trenera zespołu.Pełni funkcję I trenera młodszego zespołu młodziczek (tj. rocznik 2001) w klubie UMKS MOS WOLA WARSZAWA.

 

Prowadzone przez niego zespoły młodzieżowe zdobyły łącznie 11 medali mistrzostw kraju, kilka medali mistrzostw Mazowsza oraz zaliczyły wiele udanych występów, niejednokrotnie zakończonych zwycięstwem, w międzynarodowych turniejach.

Trenował kilkanaście przyszłych młodzieżowych i seniorskich reprezentantek Polski m.in.: Agnieszkę Bednarek, Paulinę Maj, Klaudię Kaczorowską, Joannę Frąckowiak i Katarzynę Zaroślińską.

 
W zakresie techniki siatkówki, na zajęciach udoskonalisz:
? zagrywkę i przyjęcia
? atak i blok
? naukę ustawień i asekuracji
? współpracę bloku z obroną
? ataku z II linii
? kontry
 

Proponowane terminy:

Zajęcia dla średniozaawansowanych, zaawansowanych poniedziałek 19:00

Zajęcia dla początkujących niedziela o 16:00 

zajęcia dla Juniorów zaawansowanych niedziela 17:00

Zapisy na recepcji ☎️ 504 300 477