Zapraszamy serdecznie na zajęcia z akrobatyki dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym!

 25.11 oraz 28.11 darmowe, zajęcia pokazowe!

Treningi są dostosowane do wieku oraz możliwości ćwiczących. Zajęcia z akrobatyki dla dzieci w wieku przedszkolnym zajęcia są prowadzone w formie zabawowej. Ćwiczenia dla tej grupy wiekowej opierają się na łączeniu gier i zabaw ruchowych z nauką podstawowych elementów występujących w akrobatyce takich jak przewrotu w przód i w tył, mostek gimnastyczny, stanie na rękach. 

Zajęcia z akrobatyki dla dzieci starszych są nastawione głównie na kształtowanie konkretnych cech motorycznych (gibkość, wytrzymałość, koordynacja ruchowa itd.) niezbędnych do wykonania elementów występujących w akrobatyce. W treningach dla tej grupy wiekowej gry i zabawy występują rzadziej i są stopniowo zastępowane większą ilością ćwiczeń tak aby wdrażać podopiecznych w proces treningowy i uczyć ich bardziej zaawansowanych ewolucji. 

Treningi prowadzi Marcin Kruszewski, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, posiadający doświadczenie w prowadzeniu zajęć z akrobatyki z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

W zależności od ilości osób chętnych zostaną utworzone grupy z podziałem według wieku i poziomu zaawansowania ćwiczących.  Chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach pokazowych prosimy zgłaszać drogą mailową na adres: athlekids.s.c@gmail.com podając w treści maila imię i nazwisko oraz wiek dziecka.

Zajęcia będą odbywać się w środy o 18:00 oraz soboty o 11:00

Koszt zajęć to:
100zł/ miesiąc 1 raz w tygodniu
150zł/miesiąc 2 razy w tygodniu

zajecia akrobatyka legionowo

Akrobatyka dla dzieci ? Zapisz swoje dziecko już dziś!