WALENTYNKOWY TURNIEJ MIXTOWY 17.02.2018 - PLAKAT

??Moi drodzy! W dniu wczorajszym, rozegrany został amatorski turniej tenisowy Par Mieszanych czyli popularnie nazywany Mixt (https://spektrumsportu.pl/amatorski-turniej-tenisowy-singiel-open-series-spektrum-sportu/). Do rywalizacji stanęło 16 zawodników (8 par ) z Legionowa i okolic. Walki w grupach jak i w drabince były bardzo wyrównane i zacięte. Było niezmiernie miło patrzeć jak rozgrywki przebiegają w przemiłej, koleżeńskiej atmosferze. Dla niektórych był to totalny debiut w tej formule, dla innych totalny początek i przygoda w startach turniejowych, więc tym bardziej należą się wielkie brawa!  W ostatecznej rywalizacji na podium znaleźli się:
 
???
?I miejsce: Małgosia Paczoska / Piotrek Ostrowski (KT Atol)
?II miejsce:  Sandra Podgórska (Spektrum Sportu) / Borys Borzecki (Spektrum sportu),
?III miejsce: Aneta Jankowska / Robert Jankowski
 
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wszystkim Zawodnikom i kibicom! ?
Do zobaczenia w kolejnych turniejach. Już w marcu zapraszamy na turniej singlowy dla Pań (niedługo podamy więcej szczegółów)
Z tenisowymi pozdrowieniami!
@ekipa spektrum sportu?

Wszelkie aktualności dotyczące tego wydarzenia będą pojawiały się tutaj! (losowanie, harmonogram meczów, wyniki, ew. zmiany w regulaminie itp.)

Serdecznie zapraszamy wszystkich tenisistów do udziału w naszym turnieju tenisowym w kategorii: „Mixt” – do gry dopuszczeni zostają wszyscy mężczyźni i kobiety grający amatorsko lub są trenerami, instruktorami, zawodnikami  tenisa) – turniej towarzyski! – jeżeli nie masz partnera / partnerki to my pomożemy Wam znaleźć!

Formuła turnieju: 2 grupy po 4 pary, do drabinki głównej wychodzą po 2 pary z każdej grupy. Następnie rozegrane zostają półfinały, finał i gra o 3 miejsce. Gry zostaną rozegrane w 2 sesjach: porannej od 10:00 i popołudniowej ok. 12:00. Losowanie do grup zostanie przeprowadzone na jeden dzień przed turniejem.

——> LOSOWANIE, WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO <——-

Zasady gry: Każdy mecz rozgrywany jest od stanu 0:0 do 8 gemów bez przewag. Para returnująca wybiera kierunek serwisu osoby serwującej i rozgrywana jest piłka śmierci (piłka decydująca). Przy stanie 7:7 rozgrywany jest tie break do 7 punktów z przewagami.

GRUPA A (ok 10:00)

GRUPA B (ok 12:00)

Prosimy o punktualne przybycie na swoje gry 🙂

 

turniej tenisowy spektrum sportu mixt

 

 

Do wygrania są tenisowe upominki oraz puchary dla zwycięzców!

Na naszych śmiałków czekają zestawy startowe, poczęstunek oraz super atmosfera! Do zobaczenia na kortach!

Wszelkie pytania i ZAPISY proszę kierować do opiekuna turnieju:

Recepcja klubu Spektrum Sportu 504-300-477 ; biuro@spektrumsportu.pl

Piotr Rozmus tel. 796 842 396 ; piotr.rozmus@spektrumsportu.pl