Brzuch i pośladki

Zajęcia dynamiczne, wzmacniające. Po rozgrzewce przygotowującej organizm do ćwiczeń docelowych następuje część główna tj. elementy cardio i ćwiczenia wzmacniające obszar mięśni brzucha, obręczy biodrowej i kończyn dolnych. Całość zwieńczona jest krótkim stretchingiem.

Indoor Cycling

Zajęcia grupowe polegające na dynamicznej jeździe na specjalnym rowerze Tomahawk przy motywującej muzyce pod kierunkiem wyszkolonego instruktora. Grupa pedałuje na rowerach stacjonarnych w pozycjach siedzących i stojących w zróżnicowanym tempie i z różnym obciążeniem. Trening łączy w sobie podstawowe ruchy wykonywane przez kolarzy ze świadomym oddychaniem i treningiem układu krążenia w zakresie określonego wydatku energetycznego. Każda lekcja kończy się chwilą relaksu i rozciąganiem. Jej efektem jest lepsze zdrowie, samopoczucie i piękniejszy wygląd.

Smukła sylwetka

Efektem zajęć jest uzyskanie płaskiego brzucha, wąskiej talii i wyprostowanej postawy. Ćwiczenia wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej, składające się z części cardio o średniej intensywności połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie brzucha oraz mięśnie posturalne także z wykorzystaniem przyborów takich jak stepy, piłki, hantle, rollery.

Stretching

Ćwiczenia rozciągające wszystkie partie mięśniowe, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Poprzez rozciąganie zwiększamy elastyczność mięśni, a tym samym zwiększamy komfort naszego życia oraz przygotowujemy ciało do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Spokojna, klimatyczna muzyka wprowadza nas w stan odprężenia i wyciszenia. Zajęcia polecane dla wszystkich.

Tabata

Tabata, to intensywny trening interwałowy którego celem  jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie – zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mają zadanie angażować jak najwięcej grup mięśniowych. Tabata świetnie wpływa na szybką redukcję tkanki tłuszczowej i efektywnie wpływa na poprawę sylwetki.  Więc jeśli lubisz intensywny wysiłek , oczekujesz szybkich efektów i nie lubisz monotonnych ćwiczeń TABATA jest właśnie dla Ciebie.

TBC

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka, również z wykorzystaniem stepu. Połączenie pracy mięśni ramion i nóg oraz zastosowanie dużej ilości powtórzeń sprzyja wyższej intensywności zajęć.

TBC/Sztangi

Ćwiczenia oparte na sile i wytrzymałości. Celem zajęć jest spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ogólna poprawa kondycji. Szczególny nacisk kładziony jest na uda pośladki i barki. Fitness ze sztangami przeznaczony jest dla każdej zdrowej osoby, bez względu na poziom zaawansowania.

Zdrowy kręgosłup

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej oraz wielu technik terapeutycznych. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

 

Yoga VINYASA

 Płynne przejścia połączone z oddechem tworzą przestrzeń dla relaksu umysłu podczas gdy ciało rośnie w siłę
Asany nie opierają się na żadnych dogmatach religijnych, są różnorodne w zależności od pomysłu nauczyciela
Zrównoważony wysiłek i poprawa koncentracji.
Wzmocnienie układu immunologicznego i przypływ pozytywnej energii.

zajęcia trwają 1h 

specjalny cennik: raz w tyg.- 100zł, dwa razy w tyg.- 200 zł,
z karnetem fit open i cross open – dopłata 10 zł

Regeneracja & rozciąganie

Głęboko rozciągające i regenerujące zajęcia dzięki którym od razu poczujesz się lepiej! Zajęcia sprawdzą się idealnie zarówno dla osób bardzo aktywnych zawodowo i sportowo jako forma regeneracji i rozciągania po treningu (czy siedzeniu przy biurku!) jak i przy spadku nastroju, kondycji fizycznej czy po przebytej chorobie jako forma wzmocnienia i uelastycznienia ciała. Jest to łagodna praktyka przeznaczona dla osób na każdym poziomie zaawansowania przynosząca odczuwalne rezultaty w ciele już po pierwszych zajęciach. Zajęcia łączą elementy głębokiego rozciągania połączonego z praktykami oddechowymi oraz świadomej relaksacji prowadzącej do regeneracji zarówno ciała jak i umysłu. Podczas zajęć skupiamy się na zwiększeniu mobilności, uelastycznieniu i rozluźnieniu wszystkich partii ciała, wzmacniamy kręgosłup, otwieramy klatkę piersiową, rozciągamy i rozluźniamy nogi, biodra i…nasze umysły! zajęcia trwają 1h 15 min 

specjalny cennik: raz w tyg.- 100zł, dwa razy w tyg.- 200 zł, z karnetem fit open i cross open – dopłata 10 zł