Dzień dobry!

Zbieramy ekipę na naszą drugą wyprawę na Turniej ATP 250 do Monachium!
Wraz z kadrą trenerską Spektrum Sportu obserwowaliśmy najlepszych tenisistów w akcji w 2018 roku. Było tak fajnie, że postanowiliśmy to powtórzyć! Mieliśmy możliwośc zobaczyć: Borisa Beckera, Diego Schwartzmana, Alexandra Zvereva, Dustina Browna. Gaela Monfilsa, Roberto Babtist-Aguta, Martina Klizana, Philipa Kohlschreibe, Łukasza Kubota/Marcelo Melo, Marco Cecchinato, Ivo Karlovica i wielu wielu innych!

Mieszkamy w nowoczesnym hotelu Super 8 oddalonym 15-20 minut spacerkiem od kompleksu MTTC Iphitos gdzie rozgrywany jest turniej. Jemy pyszne śniadania, a na przekąskę bierzemy niemieckie precle i idziemy obserwować najlepszych tenisistów podczas gier! Mamy numerowane miejsca (widok zza pleców zawodników) czyli w najlepszej konfiguracji. Możemy przez 3 dni przemieszczać się swobodnie po innych kortach, patrzeć na treningi, rozgrzewki i spróbować zamienić słowo, oraz wziąć autografy od zawodników!

Po dniu pełnych wrażeń możemy udać się z powrotem do hotelu aby odpocząć lub wybieramy się na słynny Plac Mariacki w poszukiwaniu pysznego jedzenia i innych dogodności oferowanych w pięknym Monachium!
Na koniec wyjazdu, dla chętnych, organizujemy wypad do Thermy Erding pod Monachium (20 min jazdy) gdzie czeka nas 4h relaksu i mocnych wrażeń w wodzie!

Na wyjazd jedziemy wedle życzenia:
– transport lotniczy
– transport BUSem
– transport własny

Tak. To wszystko jest zawarte w ofercie!

Kiedy jedziemy?: 27.04 – 01.05.2020 (okolice majówki)

Gdzie?: Monachium

Uwaga: Oferta limitowana na 20 miejsc.
First minute – 10%, rezerwacja do 25 stycznia!

Szczegóły:
Pełna oferta: oferta Monachium BMW OPEN by FWU 2020
tel. 796 842 396
email: leveluptennistravel@gmail.com

Z tenisowymi pozdrowieniami!
Piotr Rozmus