Piotr Rozmus

Manager, Head Coach Akademii Tenisowej Spektrum Sportu

UMÓW SIĘ NA TRENING

Masz pytanie?

Oddzwonimy w przeciągu 24h

Zajęcia z Piotrem są wyjątkowe. Po za czysto tenisową wiedzą jego treningi są oparte na technikach mentoringu oraz coachingu, co pozwala na osiąganie ekstremalnie szybkich rezultatatów i rozwinięcie Twojego pełnego potencjału.

Dzięki jego wykształceniu, doświadczeniu i kreatywności wyjdziesz z kortu z konkretnymi umiejętnościami tenisowymi, głową pełną wiedzy, oraz naładowany dużą dawką pozytywnej energii.

Dzięki lekcji z Piotrem gracze zyskują pewność siebie, pokorę i zaufanie do swoich umiejętności potrzebne do osiągania coraz to lepszych wyników w niewiarygodnie szybkim tempie.

Początki swojej przygody tenisowej stawiał na kortach WKT Mera Warszawa mając 10 lat. Treningi grupowe przynosząc coraz lepsze rezultaty popchnęły go do kontynuacji nauki, przy jednocześnie panujących ówczesnych warunkach resztę czasu poświęcał doskonaleniu techniki na ściankach tenisowych i kortach na Legionowskim os. Piaski zajmując czołowe miejsca w swoich pierwszych amatorskich turniejach. Swoją naukę kontynuował na warszawskiej Skrze jednocześnie uczestnicząc w wielu lokalnych turniejach.

Pierwszy klub który reprezentował jako zawodnik to KT Ginter na Spójni na warszawskim Żoliborzu ucząc się pod okiem trenera I klasy Mirosława Gintera. Zakochany w tenisie, prowadzony przez trenera II klasy Marcina Sułka, jako młodzik zaczął zyskiwać pierwsze punkty w rankingu PZT w grze singlowej. Reprezentował klub w licznych rozgrywkach. Po pierwszym sezonie zajmował 156 pozycję w rankingu PZT, mając na koncie drużynowe w-ce mistrzostwo Warszawy.

Po paru sezonach wrócił do rodzimego klubu WKT Mera Warszawa grając ze swoim partnerem w rozgrywkach deblowych. Miał okazję grywać sparingi z Marcinem Matkowskim i Mariuszem Fyrstebergiem (najlepsza polska para deblowa) i odnosić sukcesy w turniejach PZT ze swoim partnerem Michałem Polewiakiem. Największym sukcesem pary Piotr Rozmus – Michał Polewiak była 8 pozycja w ogólnopolskim rankingu PZT w kategorii kadet. Późniejsza kontuzja spowodowała zakończenie kariery zawodniczej i zaszczepianie pasji do tenisa innym .

Od ponad 10 lat z powodzeniem naucza dzieci, młodzież i dorosłych. Nabyte doświadczenie zawodnicze i wcześniejsze pobieranie nauk od wybitnych szkoleniowców w Polsce pozwalają na bardzo efektywne zgłębianie sztuki tenisowej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Autor prac dyplomowych związanych z tenisem, przy których blisko współpracował z dr Adamem Królakiem. Podczas studiów w Akademii Wychowania Fizycznego, współprowadził część zajęć dla studentów z tenisa.

W szczególności bardzo mocno zwraca uwagę na technikę, jak również stosując nowoczesne metody nauczania indywidualnie podchodzi do każdego, kto jest chętny nauczyć się grać w tenisa.

CENNIK

Lekcja indywidualna
1 - 2 osoby

150
płatność, zł/h
  • Sprzęt w cenie lekcji
  • Do ceny lekcji należy doliczyć cenę kortu
  • Możliwość stałej godziny treningowej
Zapisz się teraz

Lekcja grupowa
3 - 4 osoby

280
płatność, zł/os/mc
  • Sprzęt w cenie lekcji
  • W cenie lekcji uwzględniona jest cena kortu
  • Możliwość stałej godziny treningowej
Zapisz się teraz

KONSULTACJA TECHNICZNA

1000
płatność, zł
  • Konsultacja na korcie
  • W cenieuwzględniona jest cena kortu
  • Materiał video, opis
Zapisz się teraz