Organizujemy PÓŁKOLONIE lato 2021 w naszym klubie!

Co będziemy robić?

Codziennie od poniedziałku do piątku odbywać się będą sesje treningowe ze sportów rakietowych: squash, tenis, badminton, tenis stołowy zajęcia ogólnorozwojowe, gimnastyka, akrobatyka, gry i zabawy integracyjne oraz dodatkowe atrakcje! W zależności od sytuacji jaka będzie panować w związku z COVID-19 mamy do wyboru: basen / wizytę Masterchefa / studio VR / zajęcia z akrobatyki/ quady/zajęcia survivalowe.
Na zakończenie każdego turnusu półkolonie lato 2021 odbędzie się turniej z nagrodami!

Informacja o dodatkowych atrakcjach będzie ustalana na bieżąco zgodnie z wytycznymi rządu. 

Dla kogo?

Zapraszamy na półkolonie dzieci oraz młodzież. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą! Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić!
Nasze półkolonie 2021 są idealnie dopasowane do dzieci, które nigdy nie miały styczności ze sportami rakietowymi oraz dla tych, którzy chcą podnieść umiejętności z oferowanych przez nasz klub dyscyplin sportowych.  Najlepsze półkolonie to sportowe półkolonie w Spektrum Sportu!

Środki ostrożności! środki-ostrożności-półkolonie-spektrum-sportu

Podczas zajęć stosujemy niezbędne zasady higieny oraz zalecenia sanitarne m.in. dotyczące dezynfekcji sprzętu. W naszym klubie posiadamy duże przestronne szatnie, zapewniana jest ciągła wymiana powietrza oraz korty do sportów rakietowych posiadają dużą powierzchnię ( squash 60m2, badminton 80m2, tenis ok 260m2).

 

Przykładowy plan dnia: 

7:30–8:30 spotkanie wszystkich dzieci 
 9:00–10:00 zajęcia integracyjno-zabawowe
 10:00–12:00 I blok sportowy / dodatkowe
 atrakcje* w Spektrum Sportu
 12:00–13:30 lunch
 14:00–16:00 II blok sportowy /dodatkowe atrakcje* w Spektrum Sportu
 16:00–17:00 zajęcia integracyjno-zabawowe
 17:00–18.00 odbiór dzieci     

Prosimy o wpłacanie pieniędzy za półkolonie na nr konta 37892310210104296020010001 bądź o płatność na recepcji w klubie. 

W przypadku płatności przelewowej prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy biuro@spektrumsportu.pl. W treści maila prosimy także o podanie imienia, nazwiska dziecka i turnusu, na który jest dziecko zapisane.

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Podczas zajęć stosujemy niezbędne zasady higieny oraz zalecenia sanitarne m.in. dotyczące dezynfekcji sprzętu

Jeżeli jesteś zainteresowany wypełnij formularz, my zadzwonimy do Ciebie

     Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Fastos Sp. z o.o. podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.