Wynajem kortu

Możesz wynająć kort tenisowy dla własnych potrzeb.

W szybki i prosty sposób rezerwacji można dokonywać on-line TUTAJ.


Lekcje indywidualne

Zajęcia sam na sam z trenerem. Częstotliwość oraz długość zajęć ustalana jest indywidualnie. Są najskuteczniejszą formą nauki. Głównie polecamy dla osób chcących pogłębić umiejętności techniczne, oraz chcących brać udział w turniejach, ligach i innych rozgrywkach.

DLA DOROSŁYCH

DLA DZIECI


Zajęcia Grupowe dla dzieci i młodzieży

Zajęcia w grupach dla dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat. Dzieci dobierane są do grup pod względem wieku i umiejętności. Nabór do Szkółki trwa cały rok, a grafik zajęć jest stały i przeprowadzany zgodnie z HARMONOGRAMEM.

Sprzęt potrzebny do zajęć jest przez nas udostępniany. Uczestnicy pod opieką trenera zdobywają umiejętności techniczne jak i taktyczne gry w tenisa, w grupach młodszych poprzez gry i zabawy, a w grupach starszych poprzez trening i grę na punkty.


Zajęcia grupowe dla dorosłych

Zajęcia grupowe są świetnym rozwiązaniem dla osób chcących nauczyć się grać w tenisa, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić nabyte już umiejętności. Pod okiem naszych trenerów uczestnicy nabywają umiejętności z zakresu techniki oraz taktyki gry w tenisa.

Zajęcia organizowane są w małych grupach, które dostosowane są do umiejętności kursantów, co pozwala na indywidualne podejście do uczestników oraz dostosowanie programu zajęć, tak, aby gwarantował stały rozwój, a zarazem był przyjemnością!

Do szkółki można uczęszczać 1 lub 2 razy w tygodniu w stałe godziny oraz dni tygodnia. Sprzęt potrzebny do zajęć jest przez nas udostępniany.

Nabór do szkółki dla dorosłych trwa przez cały rok, więc nie zastanawiaj się i zapisz się na zajęcia!


Rozgrywki tenisowe dla kobiet „Ladies Challenge”

Ladies Challenge są formą rozgrywek, w której każda z uczestniczek na podstawie aktualnego rankingu może rzucić wyzwanie innej uczestniczce. Osoba wygrywająca mecz zajmuje miejsce osoby przegranej na liście rankingowej, a osoba przegrana spada o jedno miejsce w dół.

Rozgrywki toczą się w dwóch sezonach. Sezon I – od 14.09 do 31.01.21 i Sezon II od 01.02-31.05.21. Po każdym sezonie rozgrywany jest turniej Masters z nagrodami.

Do rozgrywek w szybki i prosty sposób można zapisać się on-line TUTAJ.


Turnieje dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W klubie odbywają się cyklicznie turnieje każdej kategorii. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


Urodziny na sportowo

Urodziny na sportowo to idealna alternatywa dla zwykłych urodzin. Wybierając urodziny na sportowo stawiamy na aktywność, ćwiczenia ogólnorozwojowe, współpracę, zdrową rywalizacje, koordynacje oraz wspólną zabawę. Co istotne dzieci są pod opieką wykwalifikowanych trenerów dzięki czemu uczą się dobrych nawyków oraz prawidłowej techniki. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia dopasowujemy do wieku dzieci oraz do ich umiejętności. Ponadto nasz program jest różnorodny. Można wybierać spośród wielu dyscyplin sportowych takich jak: squash, badminton, tenis, siatkówka, piłka nożna, zumba oraz cross fit dla dzieci. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


Półkolonie

Szukasz ciekawego zajęcia dla dziecka na lato? Chcesz zadbać o jego zdrowie i rozwój? Półkolonie w Spektrum Sportu to rozwój i zdrowie Twojego dziecka. Najmłodsi na pewno nie będą się nudzić! Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą! Stawiamy na dynamiczne i ogólnorozwojowe sporty rakietowe: badminton, tenis oraz squash . Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy udział w odpowiednio dobranych grupach szkoleniowych lub dobierzemy inną formę uczestnictwa. W razie pytań, wszelkich informacji z przyjemnością udzieli Państwu nasz manager Piotr Rozmus + 48 796 842 396