Floating – strefa wyciszenia i spokoju

Co piąty Polak doświadcza codziennie stresu w pracy, a blisko połowa twierdzi, że stresuje się w pracy często lub bardzo często. Pod tym względem przodujemy w Europie. Aż 80% Polaków przyznaje, że stres towarzyszy im codziennie. To powoduje, że pozostajemy pod ciągłym wpływem hormonów stresu  – kortyzolu, adrenaliny, noradrenaliny, które rozregulowują nasz układ hormonalny i odpornościowy, otwierając drogę szeregu chorobom i dolegliwościom.  

Postanowiliśmy wesprzeć wszystkich, którzy mierzą się ze stresem i jego negatywnymi skutkami.  Chcieliśmy abyś mógł/mogła korzystać z floatingu zawsze wtedy kiedy przyjdzie Ci na to ochota lub akurat potrzebujesz relaksu. Dlatego do naszego studio możesz przyjść wprost z ulicy, a wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na miejscu.

Floating – na czym polega?

Floating polega na unoszeniu się na powierzchni roztworu wody i soli w specjalnie przygotowanej do tego kabinie. Ma bardzo szerokie zastosowanie. Szczególnie zaleca się stosowanie go w przypadku redukcji stresu rehabilitacji, sporcie, psychoterapii, (szczególnie przy wspomaganiu leczenia depresji, chorobach skóry), ćwiczeniach relaksacyjnych i medytacyjnych.
Floating to jedyne środowisko, w którym możemy oderwać się od wszelkich bodźców oraz osiągnąć równowagę zarówno fizyczną jak i psychiczną. 

 

Czego nie powinno się robić w kabinie podczas sesji:

 

Nie kładziemy się na brzuchu i nie próbujemy nurkować, takie zachowanie prowadzi do zachłyśnięcia się wodą.
Nie załatwiamy potrzeb fizjologicznych poza miejscami do tego przeznaczonymi w innym razie grozi klientowi wysoka kara pieniężna.
Nie wchodzimy do kabiny po spożyciu alkoholu ani innych środków odurzających.

 

Więcej informacji  pod telefonem ☎️ +48 504 300 477