Zapraszamy do naszej strefy

cross gym

Po prostu: przyjdź i ćwicz!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oddzwonimy w przeciągu 24h

lub zadzwoń teraz

Po południami odbywają się zajęcia grupowe, natomiast w godzinach porannych oraz do 17/18 w zależności od której zajęcia się odbywają możliwe jest wejście indywidualne.

Zajęcia grupowe:

👉 cross functional
👉 team wod
👉 cross beginners
👉 trening funkcjonalny
👉 weightlifting
👉 cross ladies

🤸‍♂️CROSS-TRENING DLA DZIECI🤸‍♀️

CROSS-TRENING DLA DZIECI TO ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE, KOREKCYJNO -KOMPENSACYJNE Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI, LEKKOATLETYKI . Celem zajęć ogólnorozwojowych jest wspieranie i stymulowanie rozwoju psychomotorycznego dzieci i młodzieży. Odbywa się to poprzez ćwiczenia motoryczne, równoważne i koordynacyjne. Dzieci zostaną wyposażone w ogólną wiedzę na temat ćwiczeń ogólnorozwojowych, poznają podstawowe techniki w jej zakresie, rozwiną w sobie zainteresowanie sportem jako atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego. Zapraszamy dzieci w wieku 9-12 lat.

Zajęcia będą odbywały się w:

👉 Poniedziałek godz. 17.00

Cennik: raz w tygodniu 150zł

ZAJĘCIA CROSS

Cross Functional

Trening grupowy podzielony na stacje. Trening przeznaczony jest dla wszystkich. Poprawia kondycję, siłę oraz wytrzymałość mięśni. Zajęcia rozpoczynają się intensywną rozgrzewka ok 10 min potem wykonywane są poszczególne ćwiczenia angażujące całe ciało (stacje) wykonywane przez określony czas. Cross Training: – wzmocnienie mięśni oraz stawów (zabezpiecza przed kontuzjami i urazami) – poprawia wydolność tlenową, siłę i wytrzymałość – poprawia gibkość – uczy koordynacji ruchowej – wzmacnia włókna mięśniowe

Cross Ladies

Zajęcia przeznaczone dla kobiet. Udział w zajęciach rekomendowany jest na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. Udział w zajęciach nie tylko poprawia wyniki sportowe i jakość życia, ale ułatwia też wykonywanie codziennych czynności.

Team WOD

Team WOD to mieszanka czystej energii, ducha pracy zespołowej oraz kalkulacji strategii. Zaczyna się walka z czasem i własnymi słabościami, przy dopingu i wsparciu całej drużyny. Zajęcia dla wszystkich grup zaawansowania. Sobotni Team WOD to najlepszy początek aktywnego weekendu, zdrowa rywalizacja a przede wszystkim świetna ZABAWA.

Cross Gymnastic

Cross gymnastic, znana również jako CrossFit gymnastic, to intensywny program treningowy, który łączy elementy gimnastyki, siłowni oraz treningu metabolicznego. Zajęcia te skupiają się na rozwoju siły, gibkości, wytrzymałości oraz koordynacji poprzez wykonywanie różnorodnych ćwiczeń gimnastycznych, takich jak muscle-upy, handstand push-upy, hollow holds czy też rozmaite elementy akrobatyczne. To dynamiczne treningi, które wymagają skupienia, precyzji i dają możliwość rozwijania różnych umiejętności fizycznych.

Weightlifting

Zajęcia z podnoszenia ciężarów, mające na celu nauke oraz doskonalenie techniki rwania i podrzutu. Trening dwubojowy składa się z dwóch części – technicznej, nastawionej na powtarzalność i prawidłowe wykonanie, oraz siłowej. Ćwiczenia oparte o odpowiednie zestawy są doskonałym narzędziem do usprawniania oraz poprawy siły, mocy i eksplozywności. Zaczynając od poprawy koordynacji ruchowej oraz wzorców angażowania kolejnych grup mięśniowych przy złożonych ćwiczeniach, pracujemy również nad rownowagą, wyczuciem czasu oraz gibkością.

Ewa
Jagniewska

strona personalna >

Trener

Marcin
Kieliszek

strona personalna >

Trener

Adam
Waligóra

strona personalna >

Trener