PAKIET SREBRNY, ZŁOTY, DIAMENTOWY UPOWAŻNIA DO POSIADANIA REZERWACJI NA STAŁĄ GODZINĘ. WSZELKIE ZASADY DOTYCZĄCE STAŁYCH REZERWACJI I PAKIETÓW DOSTĘPNE SĄ: TUTAJ

DO WYPOŻYCZENIA

RAKIETA – 10/ZŁ SZTUKA ZA 1H

KOSZYK Z PIŁKAMI – 10 ZŁ ZA 1H
OPŁATY

JEDNORAZOWE REZERWACJE:

Wysokość opłat zgodnie z obowiązującym cennikiem dostępnym: po przez rezerwację online w naszym systemie i opłacenie rezerwacji online.

PAKIETY: (STAŁE GODZINY):

Po ustaleniu stałej godziny z menadżerem klubu Piotr Rozmus tel. 796 842 396 prosimy o dokonanie przelewu:

Dane do przelewu:

Fastos sp z.o.o 37892310210104296020010001 tytuł: pakiet (nazwa pakietu) potwierdzenie przelewu: piotr.rozmus@spektrumsportu.pl

Wtedy wpłacona suma zostanie powiększona o rabat (wprowadzona do systemu) i stała godzina zostanie również wprowadzona na Państwa konto w systemie korty.org.

Pakiety (stałe godziny): Opłaty za kort będą ściągane automatycznie z konta w w korty.org, w dniu, w którym uczestnik miał dokonaną rezerwację. Od 04.05 dostępne są: Multisport, FitProfit, OKsystem.  Forma opłaty za usługę trenerską ustalana jest osobiście z trenerem. Rekomendujemy formę płatności przelewem na podane wcześniej konto.

Możliwość odwołania stałej godziny to zgodnie z regulaminem 24h.


Opłaty za zajęcia grupowe należy uiszczać na swoim koncie w panelu klienta w systemie korty.org. Jeżeli masz problem lub jakieś pytania – daj znać – tel. 796 842 396 .wszelkich informacji z przyjemnością udzieli Państwu nasz manager Piotr Rozmus.