Miło nam poinformować, że projekt przygotowany przez legionowskie Stowarzyszenie Myślących Pozytywnie oraz klub Spektrum Sportu „Atak rakietowy” złożony do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, został pozytywnie zweryfikowany i ma szansę na realizację. Do tego jednak potrzebne są Wasze głosy!

Link do głosowania: https://bom.mazovia.pl/glosowanie

Oddając swój głos na ten projekt, stawiają Państwo na promowanie aktywności fizycznej jako najlepszej metody profilaktyki zdrowotnej. Wasz głos pomoże również w rozwoju najbardziej wszechstronnych, mających nieoceniony wpływ na kondycję każdego z nas dyscyplin sportowych.

Projekt „Atak rakietowy” zakłada zorganizowanie wydarzeń promujących aktywność fizyczną i sporty rakietowe na Rynku Miejskim w Legionowie. W planach m.in. jest organizacja I Otwartych Mistrzostw Mazowsza w Squashu oraz otwartych zajęć przygotowanych przez profesjonalistów dla wszystkich miłośników sportów rakietowych oraz tych, którzy do tej pory z tymi dyscyplinami nie mieli do czynienia.
Więcej o projekcie  przeczytacie tu: https://bom.mazovia.pl/projekt/114. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i swoim głosem wesprzecie pierwszą tego typu imprezę na Mazowszu.
Z góry pięknie dziękujemy:)
Partnerem projektu jest legionowskie Spektrum Sportu oraz Poczytalnia

Podczas projektu będą prowadzone dni promocji badmintona, na których będzie możliwość  wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami Przygotujemy liczne animacje badmintonowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, udowodnimy ,że badminton to bardzo rodzinny sport. Odbędą się mecze pokazowe jednych z najlepszych zawodników w Polsce.

Wszyscy odważni dostaną możliwość rozegrania meczu z naszymi trenerami a każdy nowicjusz pozna tajniki tego wspaniałego sportu. Nasi trenerzy posiadają  uprawnienia  Światowej Federacji Badmintona. Uczestnicy będą mogli potestować rakiety marki Yonex i porozmawiać ze specjalistami tego sportu. Moce pozytywnych emocji  gwarantowana!